Złote i miedziane baterie łazienkowe

Przystępując do aranżacji łazienki powinniśmy mieć w głowie obraz tego, jak chcemy by wyglądała. Wiele osób w pierwszej kolejności skupi się na kolorystyce płytek, na tym czy zdecydować się na zakup wanny czy kabiny prysznicowej.

Ważna jest miska WC czy szafki podumywalkowe. Na końcu zostawiamy wybór baterii łazienkowych, a to właśnie one pełnią niezwykle ważną funkcje i to właśnie one są najczęściej użytkowane. Wybór dziś ich jest ogromny. Dostępne są nie tylko w wielu kształtach, rozmiarach, ale też wersjach kolorystycznych. Jednymi z tych, które cieszą się dziś sporym zainteresowaniem są te w kolorze złota czy miedzi. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę decydując się właśnie na nie.

baterie łazienkowe

Do jakich wnętrz pasuje miedz?

Baterie miedziane są idealnym rozwiązaniem do łazienek utrzymanych w różnej stylistyce. Pasują do wnętrz retro, a także i ostatnio niezwykle modnych w stylu loft, industrialnym, kolonialnym czy Steampunk. Miedziane baterie, w takich właśnie aranżacjach nie tylko je uzupełniają, ale i są niesztampowym elementem dekoracyjnym.

Baterie w kolorze miedzi wyglądają dobrze, jeśli są połączone z wanną wolnostojącą czy do umywalki stawianej na blat w kształcie ciekawej misy. Wybierając je powinniśmy jednak zwrócić uwagę na producenta. Te, które są godnymi polecania zazwyczaj są dobrych marek. Dobra bateria powinna mieć ceramiczną głowicę, która będzie płynnie działała a także i będzie przez długi czas bezawaryjna. Dobrze, jeśli posiadają perlatory czy innego typu urządzenia, które mają wpływ na zmniejszenie ilości zużywanej wody. Polecany sklep z bateriami www.lazienkiabc.pl/Baterie-lazienkowe-c1

Postaw na złoto w łazience!

Kolor złoty kojarzy się z luksusem, przepychem a także i czymś wyjątkowym. Tak naprawdę baterie w kolorze złotym będę dekoracją i niesztampowym rozwiązaniem w każdym wnętrzu. Oczywiście idealnie sprawdzą się w łazienkach retro, ale i takich w stylu wiktoriańskim. Decydując się na takie baterie powinniśmy zwrócić uwagę na warstwę złota. Warto oczywiście zapoznać się z opiniami na temat danego produktu i kupować je od sprawdzonych producentów.