Zalety baterii umywalkowych stojących

W praktycznie każdej łazience, w centralnym miejscu znajduje się bateria umywalkowa, razem z umywalką, szafką pod nią oraz lustrem. To właśnie bateria umywalkowa jest najważniejszą w całym pomieszczeniu, chociażby ze względu na to, bo to właśnie z niej korzystamy najczęściej. Rodzajów baterii umywalkowych jest co najmniej kilka.

Różnią się przede wszystkim sposobem montażu, kształtem, wielkością czy kolorystyką. Pomimo tego, że jest ich tak dużo i tak wciąż największą popularnością cieszą się sztorcowe baterie umywalkowe w kolorze chromu. To bowiem one posiadają wiele zalet, które postaramy się przybliżyć!

baterie umywalkowe stojące

Dlaczego warto postawić na baterię sztorcową?

Popularność swoją zawdzięczają przede wszystkim łatwemu montażowi. Nie jest on niczym skomplikowanym i nie wymagane jest do tego kucie ścian. Zaletą jest także to, że ten typ baterii pasuje praktycznie do wszystkich umywalek, bez względu na wielkość oraz sposób montażu.

Baterie sztorcowe zazwyczaj posiadają dodatkowe funkcje, dzięki którym nie tylko podczas codziennego użytkowania można zmniejszyć zużycie wody, ale także i są bezproblemowe podczas czyszczenia. Z szerokiej oferty wielu producentów można wybrać baterie, która ma jeden uchwyt lub dwa. Dostępne są w też wielu wariantach stylistycznych, dlatego można wybrać baterię do klasycznego wnętrza, nowoczesnego lub retro – Oferta baterii łazienkowych www.nanolazienki.pl/Baterie-lazienkowe-c1

Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru baterii?

Chcąc wybrać dobrą baterię do łazienki można się wręcz pogubić w gąszczu ofert. Wiele z nich na pierwszy rzut oka wygląda podobnie, jednak mogą znacznie odbiegać od siebie ze względu na funkcje. Zawsze korzystniej jest wybrać taką od dobrego i znanego producenta. Będziemy mieli wtedy pewność, że nie tylko sprawdzi się na co dzień, ale także, że w razie takiej potrzeby będzie można otrzymać do niej części zamienne.

 Dobre baterie sztorcowe to takie, które posiadają ceramiczne głowice oraz zostały wykonane z dobrych materiałów. Nie powinny być też problematyczne podczas czyszczenia. Niektóre posiadają specjalną powłokę, dzięki której wyglądają tak samo dobrze nie tylko zaraz po zakupie, ale i wiele lat później.