Umywalki łazienkowe Koło – Top5 kolekcji!

Łazienka jest dość problematycznym pomieszczeniem, jeśli chodzi o aranżację. Na stosunkowo małej powierzchni muszą zmieścić się bowiem jej obowiązkowe elementy wyposażenia. Jednym z nich jest umywalka, która dla wygody domowników powinna być spora, umieszczona na odpowiedniej wysokości oraz estetyczna. Nie zawsze jednak jest to możliwe, szczególnie jeśli dysponujemy niewielką łazienką, jesteśmy zmuszeni postawić na produkty kompaktowe lub iść na pewne kompromisy. Jednymi z częściej wybieranych są umywalki łazienkowe Koło. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych produktów oraz tego, które modele cieszą się największą popularnością – koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Umywalki łazienkowe – rodzaje

Umywalki, które obecnie znajdują się na rynku są zróżnicowane względem siebie przede wszystkim sposobem montażu, ale także i kształtem, designem, materiałem z jakiego zostały wykonane, kolorem. Umywalka jest też tym elementem wyposażenia, który zazwyczaj montowany jest na przeciw wejścia. Z tych właśnie względów zakup umywalki łazienkowej nigdy nie powinien być przypadkowy.

Do popularnych rodzajów umywalek zalicza się:

  • umywalki nablatowe,
  • umywalki meblowe,
  • umywalki wpuszczane w blat,
  • Umywalki wolnostojące

www.lazienkiabc.pl umywalki Koło

Popularna umywalka łazienkowa Koło Solo

Chcąc wybrać optymalną umywalkę do swojej łazienki, można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Pomimo tego, że do nowoczesnych aranżacji wybierane są zazwyczaj umywalki nablatowe, wciąż ogromną popularnością cieszą się modele meblowe. Do jednych z częściej wybieranych zalicza się umywalki łazienkowe Koło Solo. Są to niewielkie umywalki, które sprawdzą się nie tylko w małych łazienkach, ale także i w toaletach.

Do zalet umywalek łazienkowych Koło Solo z pewnością należy zaliczyć niską cenę. Ze względu na swoją estetykę umywalki te sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach klasycznych. Zostały wykonane z trwałego materiału ceramicznego, który jest jednolity. Czyszczenie i ogólne utrzymanie ich w czystości jest bezproblemowe.

umywalka łazienkowa Koło Solo

Nowoczesna i funkcjonalna – umywalka łazienkowa Koło Twins!

Z pewnością do jednych z popularniejszych modeli możemy zaliczyć również umywalki łazienkowe Koło Twins. Modele te w ofercie wielu sklepów sprzedawane są razem z szafkami z tej samej serii. Decydując się na zakup szafki z umywalką ma się pewność, że te dwa elementy będą do siebie idealnie pasowały, poza tym jest to rozwiązanie zazwyczaj sporo tańsze, niż zakup dwóch produktów osobno.

Umywalki łazienkowe Koło Twins ze względu na estetykę sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, ale i klasycznych. Zostały wykonane z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal. Posiadają otwór na baterię oraz przelew. Modele te mocowane są na śrubach. Wysoką jakość produktu potwierdza długa, bo aż 7 letnia gwarancja producenta.

umywalka Koło Twins

Prestiżowa seria umywalek Koło Nova Pro!

Łazienka jest najrzadziej remontowanym pomieszczeniem w domu. Z tego właśnie względu warto jest postawić na wyposażenie, które będzie dosyć uniwersalne, które będzie dobrze prezentowało się nie tylko dziś, ale także za kilka lat. Z tego względu warto jest wybrać umywalkę łazienkową Koło Nova Pro. Modele te będą ciekawie prezentowały się w wielu aranżacjach łazienkowych.

Umywalki łazienkowe Koło Nova przeznaczone są do kompletowania z postumentami lub półpostumentami. Modele te posiadają przelew oraz otwór na baterię. Zostały wykonane z trwałejj i odpornej na wiele czynników ceramiki, która jest bezproblemowa podczas czyszczenia. Produkty te dostępne są w różnych rozmiarach, z tego względu łatwo można je dopasować do danego wnętrza.

umywalka łazienkowa Koło Nova Pro

Umywalki meblowe Koło Traffic!

Umywalki łazienkowe Koło Traffic to modele meblowe. Przeznaczone są do kompletowania z szafkami tego producenta, ale nie tylko. Umywalki ze względu na estetykę sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych oraz klasycznych. Posiadają prostą formę oraz lekko zaoblone krawędzie. Estetyka w ich przypadku idzie w parze z dobrymi parametrami technicznymi. Umywalki posiadają otwór na baterię oraz przelew.

Warto wspomnieć o tym, że w serii tej znajdują się umywalki podwójne meblowe Koło Traffic. Zakup ich jest jednym z rozwiązań, dzięki którym można znacznie ograniczyć poranne “korki” do łazienki. Podwójne umywalki Koło Traffic posiadają specjalną powłokę ochronną Reflex, dzięki której zanieczyszczenia nie osadzają się tak łatwo na powierzchni umywalki. Poszczególne umywalki z całej serii Koło Traffic są zróżnicowane względem siebie przede wszystkim rozmiarami.

umywalka podwójna Koło Traffic

Umywalki łazienkowe Koło VariForm!

Nasz ranking zamykają umywalki łazienkowe VariForm Koło. Są to modele wpuszczane w blat i nablatowe. Nablatowe umywalki VariForm posiadają wyższy rant, ze względu właśnie na niego można jeszcze wygodniej wykonać wiele czynności higienicznych, takich jak mycie twarzy czy golenie. Poza tym nablatowe umywalki ze względu na sposób montażu nie zajmują jakże cennego miejsca w samej szafce. Są to modele, które sprawdzą się także w najmniejszych łazienkach czy toaletach.

Dzięki temu, że umywalki łazienkowe Koło VariForm posiadają idealnie gładką powierzchnię, czyszczenie ich nie jest problematyczne. Umywalki t sprzedawane są razem z szablonem oraz zestawem montażowym. Warto wspomnieć o tym, że umywalki Koło Variform nie posiadają przelewu. Mają idealnie gładką powierzchnię. Wpływa to przede wszystkim na ich estetykę i sprawia, że prezentują się bardziej modernistycznie.

umywalka wpuszczana w blat VariForm