Umywalka łazienkowa Koło VariForm

Coraz więcej osób, które decydują się na remont łazienki decyduje się na nowoczesną aranżację. Nie ma w tym nic dziwnego, bo wnętrza takie pozwalają nam odpocząć od wszechobecnej ilości kolorów i bodźców, pozwalają się odprężyć i zrelaksować. W takich pomieszczeniach często mniej znaczy więcej, tak samo istotna jest jakość co design. Jednymi z częściej wybieranych umywalek do łazienek nowoczesnych, są umywalki łazienkowe Koło VariFirm. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat – koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Nowoczesne i wysokojakościowe umywalki łazienkowe Koło VariForm!

Umywalki łazienkowe Koło VariForm są modelami, które są inspirowane kształtami geometrycznymi: koła, owalu, elipsy i prostokąta. Te geometryczne kształty są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych łazienkach, jak i publicznych toaletach. Seria umywalek Koło składa się z umywalek w różnych rozmiarach, które różnią się między sobą sposobem montażu. Dostępne są umywalki wpuszczane w blat Koło VariForm, stawiane na blat i podblatowe.

Ze względu na tak dużą różnorodność, umywalki łazienkowe Variform będą odpowiednim wyborem do dużych, średnich, jak i niewielkich łazienek. Atutem tych modeli jest także to, że są dostępne w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach.

Umywalka łazienkowa Koło Traffic

Umywalki łazienkowe Koło VariForm – charakterystyka

Umywalki łazienkowe Koło VariForm zostały wykonane z trwałego materiału ceramicznego, który jest odporny na wiele czynników. Dzięki gładkiej powierzchni czyszczenie i utrzymanie umywalki w należytej czystości nie jest problematyczne. Model sprzedawany jest razem z szablonem oraz zestawem montażowym. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest długa, bo aż 7 letnia gwarancja producenta. Jeśli chodzi o szerokość, modele te dostępne są od 40 – 60 cm.

Umywalka łazienkowa Koło Nova Pro