Umywalka łazienkowa Koło Traffic

Wybór optymalnej umywalki do łazienki z całą pewnością nie jest zadaniem prostym. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę to, na jakim modelu nam najbardziej zależy i jaki najlepiej sprawdzi się w naszej łazience. Do wyboru są bowiem umywalki nablatowe, wpuszczane w blat, podwieszane, podblatowe, a także i wolnostojące. Jednymi z częściej wybieranych nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także i projektantów wnętrz, są umywalki łazienkowe Koło Traffic. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – nie czekaj i zapoznaj się z naszą poniższa recenzją! Zapraszamy!

Umywalki Koło Traffic – idealne do łazienek rodzinnych

Wiele osób zna problem związany z porannymi “korkami” do łazienki. Domownicy mniej więcej o tych samych godzinach chcąc skorzystać z łazienki. W rezultacie czego z pewnością nie jest to sytuacja komfortowa. Jednym z rozwiązań, jest zastosowanie podwójnych umywalek, z których jednocześnie mogą skorzystać dwie osoby. Umywalki łazienkowe Koło Traffic to między innymi modele podwójne, oraz umywalki o szerokości 90 cm zawierające dwa otwory pod baterie.

Seria składa się także z pojedynczych umywalek oraz takich o mniejszym rozmiarze. Podwójne umywalki łazienkowe Koło Traffic to idealne rozwiązanie do łazienek rodzinnych, ale nie tylko. Jest to też opcja dla łazienek małżeńskich.

Umywalka łazienkowa Koło VariForm

Umywalki łazienkowe Koło Traffic – charakterystyka

Umywalki łazienkowe Koło zostały wykonane z trwałego i estetycznego materiału ceramicznego, który jest odporny na wiele czynników. Poza tym umywalki posiadają gładką powierzchnię, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest bezproblemowe. Niektóre z modeli można postawić na blacie przy zachowaniu montażu do ściany. Ze względu na design – tak jak w przypadku umywalek Koło Nova Pro, idealnie sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach klasycznych.