Umywalka łazienkowa Koło Solo

Wybór optymalnej umywalki łazienkowej z całą pewnością nie jest zadaniem prostym. Umywalka bowiem ma być przede wszystkim funkcjonalna, poza tym powinna pasować pod względem estetycznym do stylu aranżacji. Atutem jest także niska cena. Z tych właśnie względów tak dużym zainteresowaniem obecnie cieszą się umywalki łazienkowe Koło Solo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Umywalka Koło Solo – idealna także do niewielkich pomieszczeń!

Aranżacja małej łazienki zawsze jest wyzwaniem. Na małej powierzchni muszą znaleźć się bowiem wszystkie niezbędne elementy jej wyposażenia, w tym umywalka. Okazuje się, że na rynku bez problemu otrzymać można umywalki kompaktowe. Jedną z nich jest umywalka łazienkowa Koło Solo. Model ten jest jednym z popularniejszych. Umywalki, które wchodzą w skład tej linii mają od 40 do 50 cm szerokości. Tym samym sprawdzą się tylko w niewielkich łazienkach, ale są też idealna opcją do toalet.

Umywalki łazienkowe Koło Solo zostały wykonane z trwałego materiału ceramicznego. Jest on nie tylko wytrzymały, to także dzięki i idealnie gładki, dzięki czemu czyszczenie umywalki jest bezproblemowe. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu, jest długa, bo aż 7 letnia gwarancja producenta.

Umywalka łazienkowa Koło Twins

Umywalki Koło Solo – charakterystyka

Tak jak w przypadku umywalek Koło Nova Pro – umywalki Koło Solo ze względu na swój design idealnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, takich o tradycyjnym wykończeniu. Umywalki Koło posiadają prostą formę, wyraźne zaoblenia. Praktycznie wszystkie modele pochodzące z tej serii posiadają przelew oraz otwór na baterię. Tym samym montaż baterii na rancie oraz użytkowanie umywalki są komfortowe. Umywalki Koło Solo mocowane są na śrubach. Niektóre modele można kompletować z szafki tego samego producenta.