Umywalka łazienkowa Koło Nova Pro

Firma Koło, wchodząca w skład grupy Geberit jest obecnie liderem światowym i europejskim, jeśli chodzi o rozwiązania w zakresie systemów sanitarnych, rurowych czy ceramiki łazienkowej. Firma znana jest z wysokiej jakości produktów i ciekawego wzornictwa. Jednym z produktów, które cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem, są umywalki łazienkowe Koło Nova Pro. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych umywalek – nie czekaj i koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Funkcjonalne umywalki łazienkowe Koło Nova Pro

Cała seria Koło Nova Pro cieszy się dużą popularnością. Charakteryzuje się nowoczesnym, ale uniwersalnym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalnością. Przez użytkowników seria doceniana jest za elegancki i prosty design, trwałość, wytrzymałość oraz bezproblemowe utrzymanie w czystości. Umywalki Koło Nova Pro są tymi produktami, które znajdują uznanie u nawet najbardziej wymagających klientów.

Umywalki owalne Koło dostępne są w rozmiarach od 36 do 65 cm. Tym samym idealnie sprawdzą się zarówno w przestronnych, jak i małych łazienkach. W ofercie znajdują się także umywalki narożne Koło Nova Pro, które idealnie sprawdzą się również w toaletach. Stylowe umywalki łazienkowe Koło Nova Pro tak naprawdę dobrze komponują się praktycznie w każdej aranżacji.

Umywalka łazienkowa Koło Twins

Zalety umywalek łazienkowych Koło Nova Pro

Umywalki Koło Nova Pro, tak jak i umywalki Koło Solo posiadają otwór pod baterię oraz przelew. Niektóre z tych modeli montowane są na postumentach lub na półpostumentach, inne w wersji meblowej są do kompletowania z szafkami. Wysoką jakość produktu podkreśla długa, bo aż 7 letnia gwarancja producenta. Atutem produktów jest również przystępna cena. Niektóre modele sprzedawane są w zestawach razem z szafką, co jest rozwiązaniem przede wszystkim korzystnym cenowo.