Sprawdzamy opinie o kabinach Radaway

Współczesny rynek przepełniony jest kabinami prysznicowymi, które dostępne są w wielu rozmiarach a także i designie. Jedne są lepsze drugie gorsze. Nie zawsze wiadomo na co zwracać uwagę, by wybrać model, który nie tylko będzie wygodny, ale także designerski przez wiele lat. Odpowiedz jest jednak prosta! Wystarczy wybrać kabinę Radaway. To właśnie one uznawane są przez ekspertów za produkty najwyższej jakości a także i takie, które odróżniają się ciekawą estetyką.

Kabiny Radaway – wysoka jakość na wyciągnięcie ręki!

Remontu łazienki zazwyczaj nie przeprowadza się zbyt często. Statystycznie jest to wręcz najrzadziej remontowane pomieszczenie w domu. Dlatego tak ważne jest to, by wszystkie elementy wyposażenia cechowała najwyższa jakość. Kabiny Radaway, należą do tych, które spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających osób. Większość tych kabin posiada specjalny system mocowania do ściany za pomocą profili, które to umożliwiają niwelację krzywizny.

Kabiny Radaway wyposażone są albo łożyskowane rolki, albo w suwaki gwarantujące cichy bieg drzwi. Kabiny posiadają także innowacyjny system hamowania drzwi, dzięki któremu użytkowanie ich jest jeszcze bardziej komfortowe. Kabiny Radaway dostępne są w wielu wariantach. Znajdują są tu kabiny półokrągłe, kwadratowe czy prostokątne. Dostępne są kabiny dedykowane małym łazienkom i przestronnym salonom kąpielowym. Różnią się między sobą estetyką. Te, które budzą w ostatnim czasie najwięcej emocji, to te z czarnymi profilami.

Wpisują się one idealnie do współczesnych aranżacji industrialnych czy loft. Sama kabina może nadać odpowiednie charakter i staje się elementem dekoracyjnym. Czarne profile wykonane zostały w specjalnej technologii, dzięki czemu odporne są na ścieranie i wiele innych negatywnych czynników.

Polecany sklep Radaway – https://www.nanolazienki.pl/Kabiny-prysznicowe-c14

 zawias kabiny

Powłoki ochronne w kabinach Radaway

Kabiny Radaway posiadają specjalne powłoki, które to mają bezpośredni wpływ na utrzymanie kabiny w należytej czystości. Są wyposażone w powłoki Easy Clean, które to posiadają właściwości hydrofobowe. Powłoka nakładana jest na szkło w sposób mechaniczny i gwarantuje ochronę przez około sześć miesięcy.

Spływające po powierzchni krople wody łącząc się z sobą zabierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. W efekcie powierzchnia szkła pozostaje czysta i wolna od nieestetycznych zacieków. Innym rozwiązaniem jest zakupieniem kabiny, w której szkło zostało specjalnie zmodyfikowane. Tak zmodyfikowane szkło nie pozbędzie się swoich właściwości i tym samym będziemy cieszyć się estetyczną i czystą kabiną przez wiele lat.

Warto wspomnieć także o tym, że można wykonać grawer na szkle. Opcja ta, może być nie tylko ciekawą alternatywą, a także i elementem dekoracyjnym. Grawer znajduje się na stronie zewnętrznej i nie ma wpływu na powłokę i jej właściwości.